Інформатор Калуш

ВЛАДА

Розвідка констатує факт перевороту і скорої смерті путіна

Насправді усе було тільки питанням часу. Бізнесово-політична еліта в росії врешті-решт почала розглядати можливість відсторонити путіна через отруєння, раптову хворобу чи інше.

Повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

В середовищі еліти формується група впливових осіб в опозиції до путіна. У них на меті якнайшвидше відсторонити путіна від влади та відновити економічні зв’язки із Заходом.

У них вже є кандидатура наступника – директора ФСБ Олександра Бортникова.

Бортников, до слова, потрапив у немилість з боку путіна. Офіційна причина цьому – фатальні прорахунки у війні проти України.

ФСБ та його керівник відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможності української армії.

Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення путіна від влади. Зокрема, отруєння, раптова хвороби або інша “випадковість”.

ГРУ не виключає, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній “злив” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва. Бо інформація надійшла саме від російської сторони.

Припускають, що так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Або це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Софія Сіренко

Нагору