Інформатор Калуш

Про нас

Інформатор — пишемо про Калуш щодня, натхненно і з любов’ю, без свят і вихідних.

Пишемо про калушан і для калушан, знімаємо відео про життя міста, ведемо прямі трансляції, знайомимо з цікавими людьми.

Якщо ви стали свідком події, зіткнулися з нерозв’язною проблемою або хочете донести щось до всіх жителів Калуша – наші журналісти приїдуть, знімуть, відпишуть і передадуть інформацію в потрібні інстанції.

Контакти:

За всім цим стоїть команда, яка щоденно створює для вас ексклюзивний контент:

 

Олег Вітковський, головний редактор

“Мене всюди повно. Меблі складати, піти в гори, сходити на футбол чи на хокей, поговорити з людьми, послухати новий альбом чи переглянути фільм, — усе це про мене. Журналістика дає змогу усе це поєднувати тому я і тут. В дитинстві я казав батькам, що стану клоуном, поки не вдалося, але час ще є)”.

Інстаграм

Олег Кіндрацький, журналіст

“Мені тільки 20, але за плечима вагомий досвід. Калушани могли раніше чути про мене, як про одного з братів, що переробляють пляшки у нові вироби. Ми добре так прогриміли на все Прикарпаття.
У журналістиці я знайшов свій власний робочий темп, кожного дня щось несеться і мене справді це заряджає. Також відчуваю й відповідальність перед аудиторією, хочеться будувати оперативне, відповідальне й унікальне медіа в місті. Я вірю, що медіа з такими характеристиками зможе вплинути на побудову соціально відповідального суспільства”.

Інстаграм         Фейсбук         Емейл

Віталіна Костів, журналіст

“Журналістика – вагома частина мого життя. Це те, чим я насправді палаю, і в чому жадаю постійно розвиватися. Окрім мистецької прози й віршів з-під моєї руки вилітає все більше теперішнього і важливого. А журналістика дозволяє мені це поєднувати, всебічно рости й робити важливі кроки до пізнання рідного міста і його життя”.

Богдана Піскун, смм-менеджер

“Весела дівчинка, якої всюди повно (яка ні хвилинки не може всидіти на місці) 🥳.
Переді мною стояв вибір, журналістика чи архітектура🤔. Все ж, я вибрала архітектуру, але завжди хотілося спробувати ще щось🤫. І ось, не пройшло і пів року, як я тут😁. Стати майбутнім архітектором, будучи Інформаторкою в Інформаторі 😂 хммм це цікаво, варто спробувати, і не зупинятися на початому, ну і не варто закидати те, що вже є початим 🧡”.

Остап Микитюк, журналіст

“Калуш — моє місце сили. Мене цікавить усе що тут відбувається й болить усе що робиться не так. Я давно мріяв поєднати своє життя з журналістикою і радий, що це сталося саме з Інформатором. Писати правду, висвітлювати правду, боротися за правду — моя мета. Інформатор для мене про саме цю цінність”.

Інстаграм          Тік-ток          Фейсбук

 

Нагору