Українська збірна з хокею розгромила Сербію у першому матчі Чемпіонату світу

У Польщі відбувся перший матч нашої збірної, у межах якого підопічні Вадима Шахрайчука закинули одразу сім шайб і не пропустили жодної.

Розповідає Інформатор покликаючись на сайт Міжнародної федерації хокею.

Олександр Пересунько оформив дубль в першому періоді. Вадим Мазур також двічі відзначився, але вже у другому періоді. До нього приєднався Дмитро Німенко. У заключному періоді Фелікс Морозов і Віталій Лялька збільшили перевагу до 7 шайб.

Таким чином українські хокеїсти набрали 3 очки і зайняли друге місце в турнірній таблиці, одразу після Японії. Наступний матч українська збірна проведе сьогодні проти господарів турніру – збірної Польщі о 21:00 за київським часом. Подивитися трансляцію можна буде на сайті Міжнародної федерації хокею.

Найкращі моменти матчу Україна – Сербія

Нагадаємо, що молодіжна збірна з хокею на льоду теж вдало розпочала виступи в Італії, де отримала вже другу поспіль перемогу проти збірної Польщі(6:1).