Калуська “Гарда” поступилась “Нафтовику” з Долини в рамках благодійного матчу |ФОТО

Стадіон “Хімік” приймав футболістів та вболівальників, проте рідна земля не допомогла калушанам перемогти

Інформатор розповідає з місця події.

У першому таймі команди грали в активний футбол. Намагались створювати моменти на контратаках і розрізати оборону вертикальними передачами. Проте успіху нікому це не принесло. Перша 45-хвилинка закінчилася з рахунком 0:0. Після перерви команди намагалися завдяки індивідуальній роботі створювати небезпеку біля воріт супротивника. Першими вразити ворота вдалося “Гарді” на 65 хвилині. З мінімальним відривом матч йшов до завершення, але на 83 хвилині “Нафтовик” зрівняв рахунок. Здавалося, що зустріч завершиться з нічиєю, але лише 3 хвилини знадобилось футболістам з Долини, щоб скористатися помилкою у штрафному майданчику калушан і повести в рахунку. Користуючись перевагою, “Нафтовик” пішов в атаку і на 2 компенсованій хвилині поставив крапку з пенальті в наші ворота. Фінальний свисток судді зафіксував поразку “Гарди” 1:3