Калуська “Гарда” перемогла “Благо-Юність” з Верхньої

З мінімальним відривом калушани отримали свої 3 очки.

Інформатор побував на матчі.

Сьогодні в рамках благодійного турніру “Разом до перемоги” наша команда перемогла лідерів своєї групи і посіла перше місце в турнірній таблиці. Загалом матч видався дуже динамічним і яскравим.

Калушани пропустили швидкий гол уже на 6 хвилині матчу. Проте на 21 хвилині “Благо-Юність” порушила правила у власному штрафному майданчику і суддя призначив 11-метровий удар на користь “Гарди”. Калушани використали цю можливість і зрівняли рахунок. Таким чином перша половина матчу завершилася з рахунком 1:1. Після перерви наші суперники почали пресингувати і на 55 хвилині це принесло свої плоди, 2:1 не в нашу користь. Для того, щоб зрівняти рахунок калушанам знадобилося 10 хвилин, один стандарт і трішки фортуни. Завдяки рикошету від стінки після удару зі штрафного м’яч залетів у сітку противника. Фінальну крапку було покладено на 70 хвилині зустрічі. Однією діагональною передачею калушани вийшли в атаку і забили переможний 3 гол.