Інформатор Калуш

Калуська “Гарда” розгромила ФСК “Галич”

Калушани перевершили свій результат 5:0 з минулого матчу.

Інформатор стежив за розвитком подій на стадіоні.

Сьогодні в рамках другого матчу 4 туру благодійного турніру “Разом до перемоги” “Гарда” вдруге впевнено перемогла ФСК “Галич” з рахунком 6:0.

Наша команда відкрила рахунок вже на 4 хвилині після подачі з кутового. Після швидкого голу противники оговтались і змогли взяти мя’ч під контроль. Проте на 33 хвилині калушани подвоїли перевагу. Таким чином перша 45-хвилинка завершилася з рахунком 2:0. Після того, як команди повернулись на стадіон “Гарда” за 10 хвилин вразила ворота противників ще два рази.  Індивідуальні помилки футболістів ФСК “Галич” дозволили калушанам збільшити відрив на ще один пункт. Завдяки високому пресингу біля воріт супротивника футболісти “Гарди” змушували галичан помилятися і на 82 хвилині матчу господарі скористалися такою можливістю і оформили 6 гол у ворота ФСК “Галич”.