Калуська “Гарда” перемогла “Благо-Юність” з Верхньої

Учора, 17 липня, калушани виграли свій останній матч групового етапу турніру “Разом до перемоги”.

Розповідає Інформатор.

Розпочався матч динамічно і яскраво. Команди обмінювалися атаками, але жодна з них не завершилася успіхом. Під кінець першого тайму калушани перехопили м’яч, проте ціною жовтої картки противники зірвали атаку. “Гарда” отримала право на штрафний удар біля воріт команди з Верхньої і скористалася ним. Таким чином перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь калушан. Одразу після перерви футболіст ФК “Благо-Юність” помилився, а гравець “Гарди” цим скористався і переграв воротаря противників. Таким чином рахунок став 2:0 вже на 48 хвилині зустрічі. Противники змогли оговтатися і показували хорошу гру, але на 88 хвилині пропустили 3 м’яч. Таким чином “Гарда” впевнено залишила за собою 1 сходинку турнірної таблиці.