Калуська “Гарда” потрапила у фінал благодійного турніру “Разом до перемоги”

З мінімальною перевагою калушани перемогли ФК “Микуличин”.

Розповідає Інформатор.

Учора, 10 серпня, за підсумками двох півфінальних матчів “Гарда” виграла з мінімальним рахунком 1:0. Перший домашній матч закінчився з рахунком 0:0. Фінальна зустріч у Яремче видалась максимально напруженою. Протягом першої половини матчу нікому не вдалося відкрити рахунок. Динамічна боротьба за вихід в фінал продовжилась і у другому таймі. Лише на 77 хвилині після рикошету від захисника “Микуличина” з прострілу з флангу м’яч вилетів зі штрафного майданчика і гравець “Гарди” злету пробив у ворота “Микуличина”. Воротар супротивників не зміг відбити удар і калушани повели в рахунку. До кінця основного матчу ситуація на табло не змінилася і 5 хвилин додаткового часу теж не врятували ФК “Микуличин”.

Таким чином 21 серпня “Гарда” розіграє з “Прикарпаття-Тепловиком” головний трофей благодійного турніру.  Третє місце отримає переможець пари  “Прометей” Матеївці та “Микуличин” Яремче того ж дня.