Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Як у Калуші музика перетворюється на гроші для ЗСУ | ФОТО

Ще один благодійний концерт відбувся біля “Гостинного дому”, але цього разу — на вулиці Василя Стуса.

Розповідає Інформатор.

Для зацікавлених калушан та гостей міста знову виступив зразковий театр пісні “Гармонія” під керівництвом Віталіни Липовської. Хлопці і дівчата показали професіоналізм своїх голосів та патріотичну відданість Україні.

Виконавці співали всім відомі українські пісні, здебільшого переспіви сучасної лірики. Виступ був наповнений власним шармом і викликав лише позитивне враження. Навіть палюче сонце виглянуло, аби подивитись на калуських митців. Також до театру долучився Максим Фурман — молодий переселенець з Миколаївщини, якому не байдужі ЗСУ та мистецтво. Глядачі були приголомшені його виконанням. Взагалі, калушани активно донатили у скриньку, практично протягом усього концерту.

Після годинного виступу гармонійної молоді, до мікрофонів стали досвідчені музиканти камерного хору “Тавор”. Вони прикули до себе увагу навколишніх вулиць відлунням минулого — емоційним виконанням українських народних пісень, що пробирало до мурах. Слухачі віддали шану вокалістам оплесками та благодійними внесками.

Організаторам вдалось отримати грошей на суму 14 600 грн готівкою. Усі зібрані кошти буде передано благодійному фонду “Там де ти” на допомогу для Збройних сил України.

“Зараз кожна гривня, кожна копійка обов’язково наближає нашу перемогу та рятує життя. Кожна гривня стає очима наших Збройних сил в небі. Ці гривні перетворюються на дрони, які допомагають відстежувати ворога. Кожна гривня перетворюється у кровозупинний засіб, завдяки яким ваші воїни продовжують жити. Кожна гривня перетворюється на потужну оборону на сході”, — поділився думками організатор заходу Юрій Демків.

Остап Лагойда

Нагору