Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

На заході України почали виготовляти бронежилети… для дітей

Насправді це чудова новина. Річ у тому, що такі бронежилети захистять дитину від пістолетних куль і уламків. Вони йдуть у комплекті з захисною каскою і призначені для евакуації з зони бойових дій.

Повідомляє Інформатор з посиланням на Суспільне Львів.

Бронежилети виготовляються на Львівщині у місцевому оборонному кластері. Перші 30 одиниць вже передали до органів ювенальної превенції, які займаються евакуацією школярів з гарячих точок. Бронежилети також пройшли відповідні випробування.

Заступник голови правління Львівського оборонного кластеру Юрій Федоров поділився, що всі технології й матеріали взяли з військових бронежилетів, але адаптували його для дітей:

“Зробили бронежилет зручним для дітей та таким, що виділяється на фоні інших людей. Зі спеціальними кишеньками для номеру телефону та імені батьків, для спеціальних знаків від Національної поліції та наклейки “Діти”. Ручка для евакуації, світловідбивні стрічки”.

Основою бронежилета став багатошаровий надвисокомолекулярний поліетилен, який дуже легкий і захищає від пістолетних куль. А також і від уламків.

Один такий жилет важить до двох кілограмів і призначений для дітей 5-14 років.

Загалом такого захисного спорядження мають виготовити 500 одиниць.

Нагору