Калуську “Гарду” розгромили в першому турі чемпіонату області

Цими вихідними на Івано-Франківщині розпочався черговий футбольний сезон.

Інформатор розповідає підсумки першого туру для “Гарди”.

Матч розпочався дуже високим темпом. Суперники одразу заволоділи м’ячем на нашій половині поля. Вільхівці могли відкривати рахунок уже на 2 другій хвилині матчу, але не склалося. Калушанам вдавалося виходити з-під пресингу і проводити поодинокі атаки, проте зберегти м’яч у себе не вдавалося. Першу половина початкової 45-хвилинки гравці “Гарди” були вимушені захищатися на своїй половині поля. Ближче до кінця першого тайму гра вирівнялася і перемістилася до центру поля з періодичними атаками кожної із команд.

Після перерви матч продовжився у тому ж дусі, але на 65 хвилині гравець “Гарди” випадково зіграв рукою біля свого штрафного майданчику. Голкіпер калушан відбив незручний штрафний, проте м’яч відскочив до противника, а вдруге врятувати свою команду воротарю не вдалося. Після подачі воротаря на 78 хвилині супротивник вийшов один на один з нашим голкіпером і переграв його. Через 5 хвилин, завдяки блискавичному перехопленні м’яча в центрі поля футболісти ФК “Вільхівці” знову збільшили свою перевагу. Здавалося, що все уже зрозуміло, але на 85 хвилині супротивники поставили фінальну крапку у матчі, збільшивши свою перевагу до 4 голів. Таким чином калуська “Града” поступилася з рахунком 0:4.