Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Рейтинг прозорості: Калуш посів 33 місце

Наше місто перемогло більшу частину інших міст завдяки активній діяльності калушан та зниженню рівня корупції в громаді.

Розповідає Інформатор з посиланням на Transparent cities.

За результатами рейтингування прозорості 100 найбільших міст, Калуш — на 33 місці. Але з 2017 року місто невпинно зростало у своїх показниках: з 23,5 бала — до 54,5.

А як місто живе зараз?
  •  60 вимушених переселенців Калуської громади найближчим часом оселяться у відремонтованому будинку, який раніше був освітнім закладом міста. Кошти на реставрацію будинку надасть міжнародний благодійний фонд «Move Ukraine». До проєкту долучаються благодійники зі всього світу, а завдяки тісній співпраці з Калуською міською радою вдається краще реалізовувати ідеї.
  • У Калуші 287 вулиць. З них потребує перейменування не тільки вулиця Пушкіна, а й ще до десятка інших, назви яких треба змінити. У місті створять робочу групу, до якої будуть залучені історики, краєзнавці, правники.
  • Одним з дуже важливих завдань, яке стоїть перед тиловими громадами – створення умов для переміщення бізнесу (релокації) з територій, які охоплені війною. У Калуші активно підтримують підприємців і створили окрему робочу групу, яка займається саме цим. Вже офіційно релокувалися та працюють до п’яти підприємств.
  • Гуманітарну допомогу Калуш отримував з міста Стремстад (Швеція), міста Севільї (Іспанія) та з села Сільштет (Німеччина). Велику допомогу надають і міста-побратими, наприклад із міста Горліце (Польща).

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.

Нагору