Бойова нічия калушан проти лідерів чемпіонату

Футболісти “Гарди” не змогли посісти 2 сходинку турнірної таблиці.

Розповідає Інформатор.

Вчора, 29 жовтня, в рамках 8 туру Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу калуська “Гарда” змагалася проти черніївського “Урагану”.

Розпочався матч дуже високим темпом. Суперники контролювали мяч у на нашій частині поля і намагалися пробиратися до воріт довгими передачами, проте це їм не вдавалося. Поодинокі атаки калушан завершувалися втратою мяча на чужій частині поля. На 24 хвилині ураганівці апелювали до судді, щоб той призначив 11-метровий, але рішення суді було зворотнім. У другій половині 1 тайму темп дещо зменшився і суперники “розтягували” калушан довгими передачами. На 38 хвилині гравці “Гарди” розіграли потенційно небезпечний штрафний удар біля воріт суперника, але м’яч влучив у стінку. Після перерви темп гри знову виріс, але м’яч не залишався довго у жодної з команд. Футболісти не давали вільного простору своїм суперника і практично завжди вступали в жорстоку боротьбу. Небезпечні моменти створювали обидві команди, але взяттям воріт ніхто з команд не відзначився. Таким чином фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.