“Легіон” всуху розгромив “Берсерків”

Калушани залишили за собою 4 позицію у турнірній таблиці Чемпіонату України.

Розповідає Інформатор

Учора, 4 листопада, льодова арена імені Степана Бандери разом з “Легіоном” приймали харківських “Берсерків”. Перший період команди грали на рівних і нікому не вдалося відкрити рахунок. Вдалі кидки калушан з’явилися уже на початку другого періоду. А вже на екваторі поєдинку “Легіон” подвоїв перевагу. Заключна 20-хвилинка запам’ятається не тільки 4 забитими шайбами господарів, а й  грандіозною бійкою, яку розпочав гравець ХК “Берсерки”, а продовжив, Валентин Сірченко з калуського “Легіону”. Таким чином фінальний свисток зафіксував рахунок 6:0 на користь господарів. Тепер калушани випереджають “Берсерків” на 4 пункти у турнірній таблиці.

Продовжиться Чемпіонат України після міжнародної паузи, адже зараз збірна України має взяти участь у турнірі пам’яті Тамаша Шаркози.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.