Інформатор Калуш

ТРЕШ

У Яремче дитина впала у Прут, неподалік відомого водоспаду “Пробій”

Як саме дівчинка потрапила туди – невідомо.

Розповідає Інформатор посилаючись на ДСНС Івано-Франківської області.

Сьогодні, 8 листопада,  близько 15 години до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Яремче у річку Прут впала дитина. До місця події одразу виїхали місцеві рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини та рятувальники пошуково-рятувального відділення міста Яремче. На місці спеціалісти побачили  двох  чоловіків з дитиною на камені посеред річки, неподалік водоспаду “Пробій”, приблизно на відстані 5 метрів від берега.

Як з’ясувалося, коли люди почули крики дитини про допомогу, то одразу кинулися на порятунок, адже дівчинка знаходилась у воді, і швидка течія могла миттю знести її у водоспад.

Врахувавши ситуацію, рятувальники у спеціальних костюмах , страхуючи один одного, перейшли поміж камінням воду, глибиною 1 метр, та дістались до людей, котрі потребували негайної допомоги. Спочатку рятувальники на руках перенесли дівчинку на берег, де передали її медикам. Дорослим чоловікам було небезпечно переходити воду самотужки, оскільки каміння було мокрим, а вода холодна, та існувала загроза потрапляння у водоспад. За допомогою рятувальної мотузки чоловіків рятувальники  доправили на берег.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.

Нагору