Калуські хокеїсти зазнали невдачі в домашньому матчі

Вчора, 28 листопада, хокейний клуб “Легіон” (Калуш) провів черговий, тринадцятий, матч регулярного Чемпіонату України з хокею.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу  ФХУ.

На своїй домашній “Льодовій Арені” калушани  приймали авторитетний клуб “Сокіл” (Київ). Якщо у першому періоді гри закинутих шайб не було, то на середину другого періоду рахунок вже був 4:0 на користь столичних хокеїстів. В заключній двадцятихвилинці “Легіон” зумів зробити рахунок на табло не таким принизливим для себе. Дві шайби закинули у ворота киян “легіонери” Віктор Захаров та Руслан Ромащенко. Калуські хокеїсти почали забивати тоді, коли доля зустрічі вже була вирішена.

В підсумку фінальна сирена зафіксувала рахунок 5:2 на користь “Сокола”. Після цієї гри кияни стали одноосібними лідерами чемпіонату. А калуський “Легіон”, зазнавши вчорашньої поразки, вже дев’ятої в цьому сезоні, перебуває на четвертому місці турнірної таблиці, маючи у своєму активі 11 очок.

Сподіваємося, наступні ігри за участю калуських хокеїстів складуться більш вдало для них.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com.