Калушани здобули четверту поспіль перемогу в національному чемпіонаті з хокею

Калуський хокейний клуб “Легіон”розгромив “Харківських Берксерів” з величезним відривом.

Розповідає Інформатора, посилаючись на Суспільне.

25 грудня в Калуші на “Нафтохімік-арені” відбувся поєдинок 18 туру, що транслювали на YouTube каналі Федерації хокею України.

На початку харків‘яни взяли на себе ініціативу та забили дві шайби в першому періоді гри, але калушани зрівняли рахунок.

У другій частині поєдинку прикарпатці на кілька хвилин залишились в меншості чим скористались “Берсерки” та забили ще одну шайбу.

Рахунок 2:3.

Після цього “Легіон” до кінця другого періоду реалізував чотири шайби та довів рахунок до 6:3.

У третьому періоді калушани забили ще дві шайби та довели рахунок до розгромного — 8:3.

Це вже четверта поспіль перемога у цьому чемпіонаті, напередодні обіграли “Київ”, “Кременчук” та двічі “Харківських Берсерків”.

Наразі “Легіон” займає четверте місце у таблиці чемпіонату з 23 заліковими балами.

Наступні матчі відбудуться вже у 2023 році.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.