Калуський “Легіон”вдруге здолав “Берсерків”

Для харків’ян ця поразка стала 19 поспіль.

Розповідає Інформатор

Сьогодні, 26 лютого, підопічні Альберта Шафікова на виїзді змагалися проти “Берсерків”. Після початку гри калушани наче не одразу включилися у гру, а лише після швидкої шайби господарів. Проте “Берсерки” лідирували лише 2 хвилини, далі гості зрівняли рахунок. До кінця першого періоду “Легіон” збільшив відрив до 3 шайб і на перерву команди пішли з рахунком 1:4.

Друга 20-хвилинка теж розпочалася з голу господарів, а на екваторі поєдинку господарі зменшили відставання до мінімуму, але калушани не дозволили наздогнати і перед заключним періодом рахунок став 3:5 на користь “Легіону”.

Останній період розставив усе по місцях і фінальний свисток зафіксував перемогу калуського хокейного клубу з рахунком 4:8. Заключний матч для наших хокеїстів в рамках регулярного чемпіонату з хокею відбудеться 5 березня у Калуші. Земляки зустрінуться на льоду з одними із фаворитів Чемпіонату херсонським “Днпіром”, якому потрібна перемога, щоб очолити турнірну таблицю.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.