Калуський “Легіон” вдруге поступився ХК “Кременчук” в ½ фіналу Чемпіонату України

Втричі більше фолів і вищий клас гри противника не дозволили калушанами зачепитися за пів фінальну серію матчів.

Розповідає Інформатор.

Учора, 14 березня, на арені “Айсберг” відбувся другий матч пари ХК “Кременчук” – “Легіон” 6:2 (3:0, 2:1, 1:1). Як і першу зустріч підопічні Альберта Шафікова почали впевнено. “Легіон” ламав атаки противника і намагався щось вигадувати біля воріт ХК “Кременчук”. Проте довго утримувати тиск лідерів не чемпіонату не вдалося. Уже на 12 хвилині господарі повели в рахунку, а буквально через дві хвилини збільшили відрив до 3 шайб

Після повернення на лід хокеїста “Легіону” вдалося відіграти одну шайбу і скорити відставання, проте у відповідь калушани отримали ще дві шайби у власні ворота. Таким чином після завершення 2 періоду рахунок на табло зафіксував перевагу ХК “Кременчук” (5:1).

Останній період не приніс дива нашим хокеїстам, але і вони не здалися. Протягом 20 хвилин команди обмінялися голами. Фінальний свисток судді підсумував зустріч з рахунком 6:2 на користь господарів.

Тепер пів фінальна серія матчів переїжджає до Калуша. “Легіону” потрібна перемога, щоб зачепитися за цю серію і продовжити її щонайменше на один матч. В разі програшу вдома підопічні Альберта Шафікова завершать свій дебютний сезон в Чемпіонаті України з хокею на 4 місці