“Гарда” поступилася ФК “Благо-Юність” в товариському матчі

До початку другого кола першості області залишаються лічені дні.

Розповідає Інформатор посилаючись на ФК Blago-Юність ІФ-Верхня.

Вчора, 1 квітня, на стадіоні села Студінка відбувся контрольний поєдинок проти принципових суперників чемпіонату – калуської “Гарди” проти ФК “Благо-Юність” з Верхньої. Перша половина зустрічі видалася результативною для “Blago-Юності”: на 15 хвилині у воротах калуської команди розписався Святослав Зубар, вдало зігравши на добиванні. Рівно через 15 хвилин суперники “Гарди” подвоїли перевагу зусиллями Артема Микуляка після прекрасно розіграної комбінації.

Свисток на перерву зафіксував перевагу ФК “Благо-Юності” у два м’ячі. Другий тайм не допоміг калушанам оговтатися, а навпаки. Святослав Зубар оформив дубль і зробив рахунок 3:0 на користь команди з Верхньої.  До фінального свистка жодній з команд не вдалося відзначитися, а це означає, що “Гарда” поступилася з рахунком 0:3.