Калуська команда орієнтувальників стала віце-чемпіоном Чемпіонату України

Кращими за наших земляків були лише колеги зі столиці.

Розповідає Інформатор посилаючись на ДЮСШ.

Учора, 2 квітня, в Мукачево відбувся третій змагальний день Чемпіонату України зі спортивного орієнтування. Вихованці тренерки Галини Строчук з Калуської Дитячо-юнацької спортивної школи у підсумку загальнокомандних змагань стали віце-чемпіонами, поступившись тільки спеціалізованій ДЮСШ Києва.

Калуськими переможцями і призерами трьох стартів в індивідуальних змаганнях стали:

• Каріна Бойсюк в групі Ж-14 посіла перші місця на середній і короткій дистанції та третє призове місце на довгій дистанції;
  • Каріна Федоришин в групі Ж-14 виграла перше місце на довгій дистанції і третє на короткій;
  • Магас Євгенія виграла перше місце на довгій дистанції в групі Ж-16;
  • Максим Марчук в групі Ч-16 виграв другі місця на середній і довгій дистанціях та третє на короткій;
  • Наталя Плібанська виграла друге місце на довгій і третє на середній дистанціях серед дванадцятирічних дівчаток;
  • Олександр Федоровський двічі посів треті місця на середній і довгій дистанціях в групі Ч-14;
  • Олександр Кецик двічі фінішував третім на довгій і короткій дистанціях в групі Ч-20!

Також абсолютним чемпіоном України серед ветеранів у віковій групі не молодших 45 років став калушанин Олег Вінницький, який виграв перші місця на усіх трьох дистанціях – середній, довгій і короткій.