Інформатор Калуш

ВЛАДА

В Україні можуть запровадити альтернативну мобілізацію | Що відомо?

Новий законопроєкт пропонує мобілізовувати військовозобов’язаних не тільки на фронт, а й на роботи, що мають оборонний характер.

Розповідає Інформатор Україна.

Автором проєкту закону за номером 9566 “Про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” є народний депутат від партії “Слуга народу” Григорій Мазурашу. На його думку, гідний захист країни можуть забезпечити тільки вмотивовані громадяни, а ті, хто не хочуть воювати, тільки демотивують товаришів по службі.

“Намагання примусом і погрозами мобілізувати громадян на військову службу негативно позначається на економіці, призводить до непотрібної соціальної напруги, а також створює приємне для ворогів враження, ніби в Україні не вистачає сміливих патріотів, які готові захищати Вітчизну зі зброєю в руках”, – йдеться у пояснювальній записці.

На думку нардепа, такий підхід до мобілізації значно знизить кількість ухилянтів й дозволить представникам військкоматів працювати сконцентрувати свою увагу на тих українцях, які дійсно готові виконувати бойові завдання.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com

Нагору