Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Присвоєння звання Героя України загиблому Дмитру Бойчуку з Калущини | ПЕТИЦІЯ

Підписання петиції займе всього кілька хвилин: потрібно авторизуватись та натиснути кнопку “Підписатися”.

Ділиться Інформатор, покликаючись на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Кілька днів тому, 9 серпня, на сайті Президента України з’явилась петиція “Про присвоєння почесного звання “Герой України” (посмертно) молодшому сержанту Збройних Сил України – Бойчуку Дмитру Васильовичу“. Ініціював її Бриндальський Андрій Петрович.

Дмитро Бойчук народився 7 червня 1993 року та проживав у селі Топільське Калуського району Івано-Франківської області. До повномасштабного вторгнення Дмитро займав активну проукраїнську та громадянську позицію. Після перших масштабних ракетних ударів росії по землях нашої країни Дмитро, довго не роздумуючи, прийняв для себе рішення захистити Батьківщину. В ЗСУ чоловік розпочав службу як снайпер-розвідник розвідувальної роти 115 ОМБр. Після одужання від бойового поранення, яке він отримав під час важких боїв на Луганщині, він став молодшим сержантом у складі 47 ОМБр “Магура” та виконував завдання бойового медика 1-го розвідувального взводу розвідувальної роти. Згодом Дмитра було переведено до складу штурмових груп, де він врятував життя не одного побратима.

22 липня 2023 року на Запорізькому напрямку, поблизу села Роботине, тридцятирічний Дмитро Бойчук отримав множинні уламкові поранення рятуючи побратимів. Унаслідок сильної кровотечі захисник загинув.

“Вважаємо, що Дмитро був прикладом патріотизму та відданості Україні, таких людей українське суспільство не має права забувати, тому просимо присвоїти почесне звання “Герой України” (посмертно) молодшому сержанту Збройних Сил України – Бойчуку Дмитру Васильовичу. Роки життя: 07.06.1993р.- 23.07.2023р.”, – звертається до Президента  ініціатор петиції.

Станом на сьогодні, 12 серпня, зібрано 4 040 підписів із 25 000 потрібних для розгляду звернення. Підписати петицію можна за посиланням.

Віталіна Костів

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com

Нагору