Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

“Йому має бути найбільша, яка тільки можлива, міра покарання”: відбулося чергове засідання у справі Віталія Хемича

Цього разу в суді допитали ще 5 потерпілих.

Розповідає Інформатор, посилаючись на СУСПІЛЬНЕ.

Сьогодні, 16 серпня, у Калуському міськрайонному суді продовжили розгляд справи псевдоволонтера Віталія Хемича. Потерпілі Наталія Струбіцька, Софія Ханькова, Ірина Гаряча, Катерина Осаульчук та Ярослав Плотніцький розповіли, що перерахували Віталію Хемичу сотні тисяч гривень для придбання приладу нічного бачення, автівки, квадрокоптерів та навушників для українських військовослужбовців. За їхніми словами, перелічений товар так і не придбали.

Хемич обманював і не знати як використовував мої гроші. Чоловік — військовий, був на завданні і йому був потрібен прилад. Я місяць писала Віталію. Хочу, щоб він сидів за ґратами“, — каже Наталія Струбіцька.

Інша потерпіла Софія Ханькова підтримує Наталію Струбіцьку.

Йому має бути найбільша, яка тільки можлива, міра покарання. Ця людина не заслуговує жити звичайним життям, бо через нього не одне життя було втрачене на війні“, — говорить Софія Ханькова.

За словами судді Олександри Кардаш, наступне засідання відбудеться у форматі судових дебатів. На цьому, каже вона, розгляд кримінального провадження завершиться.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com

Нагору