Інформатор Калуш

Калушани здобули дві “бронзи” на Всеукраїнському чемпіонаті з карате

Цими вихідними у Львові юні калушани здобули дві нагороди на всеукраїнських змаганнях з карате.

Повідомляє Інформатор, посилаючись на Калуську міську раду.

В суботу, 26 серпня, у Львові відбувся чемпіонат України з пара-карате в рамках “LVIV KARATE OPEN 2023”.

Бронзовим призером чемпіонату України з пара-карате в категорії ката став 12-річний калушанин Андрій Лагойда, якому довелось змагатися з дорослішими спортсменами.

Також на 12-му всеукраїнському турнірі з карате WKF “Lviv open 2023” виступили й інші вихованці спортклубу “Окамі”Максим Сондей, Андрій Яворський та Діана Круковська.

У цих змаганнях, які проводились паралельно з чемпіонатом країни, взяли участь загалом 44 клуби з усієї України. В ході напруженої конкурентної боротьби Діана здобула бронзову нагороду.

Наразі Андрій Лагойда зі своїм тренером Володимиром Сакуличем готуються до наступних турнірів. Зокрема, до чемпіонату світу, який відбудеться через пів року в Ірландії.