Сьогодні 256 день року, а це означає, що айтішники по всьому світі сьогодні святкують своє неофіційне професійне свято. Річ в тому, що 256 — це кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта. Отака от, програмістська романтика. В цей день ми вирішили не фокусуватися на банальних привітаннях, а зібрати для вас кілька ресурсів, на основі ШІ (штучного інтелекту), щоб ви також, хоч на хвильку відчули себе айтішниками 😉
Ділиться Інформатор.
Наприклад, якщо ви займаєтесь смм’ом, піаром або іншою суміжною з маркетингом діяльністю, вам в пригоді стане суперпопулярна платформа ChatGPT від OpenAI.
З його допомогою можна трохи розслабитися. Головне, правильно задати програмі ТЗ і вона згенерує вам потрібний сценарій, пост чи статтю. З допомогою ChatGPT не тільки створювати вищезгадане, але й корегувати створені людиною тексти, контент плани та інше.
Користуватися програмою можна у двох режимах: платна і безкоштовна.
Якщо ж ви копірайтер чи починаючий журналіст, а ваш редактор кудись відійшов “на хвилинку“, корисним ШІ для вас стане сервіс copy.ai.
Він допомагає працювати з текстами. Після того, як ви написали свій текст, просто надсилаєте його на вичитування цього сервісу та отримуєте рекомендації щодо покращення тих чи інших пропозицій.
Якщо ж ви хочете працювати з візуалом, вам будуть корисними кілька наступних ресурсів. До прикладу, якщо ви не освоїли фотошоп, але вам дуже треба швидко вирізати якийсь об’єкт на обкладинку прев’ю то існує — cleanup.pictures. Цей сервіс за секунду видалить будь-які непотрібні об’єкти з ваших фотографій.
Або, якщо ви не можете собі дозволити професійного дизайнера, пропонуємо спробувати нейромережу stablediffusionweb. З її допомогою ви зможете перетворювати тексти в картинки або відео. Єдине, щоб вийшло саме те, що вам потрібно, давайте програмі більше підказок.
І на завершення пропонуємо вам кілька ресурсів, якшо ви створюєте відеоконтент і цінуєте свій час.
Програма vidyo.ai допоможе вам з монтажем великих відео. Заливаєте його на ресурс й за кілька кліків ШІ робить для вас варіанти коротких відео.
І останній ШІ, стане в пригоді тим, хто втомився шукати музику без авторських прав для закадрового у ваші відео. Замість того, щоб гортати в пошуках музики пів години “фонотеку Youtube Studio”, опишіть ресурсу beatoven.ai “настрій” мелодії та її тему. За кілька митей у вас буде потрібний унікальний трек для відео.
А якими програмами на основі Штучного інтелекту користуєтесь ви? Пишіть в коментарях 😉
Остап Микитюк
Олег Вітковський
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08