Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

“Давай подивимось подкаст”: про дружбу, синдром самозванця й міфи та реалії інтимного життя

За останній рік український YouTube пережив справжній ренесанс. Почало з’являтися багато україномовних каналів різної тематики. Поміж них шаленої популярності набув формат подкастів, де ведучі розкривають різні важливі суспільні, подекуди навіть і табуйовані теми. Щобільше, зважаючи на кількість переглядів таких відео, можна зробити висновок, що українці полюбили “подкасти”.

Отож, ми вирішили поглянути що ж відбувається на цьому “полі”. І тепер щотижня будемо розповідати вам про найцікавіші новинки у постійній рубриці “Давай подивимось подкаст”.

Зібрав і ділиться Інформатор.

Відкриває добірку подкаст  “Гуртом та вщент” — це спільний проєкт коміка Антона Тимошенка та шоумена-волонтера Сергія Притули.

Цей подкаст задумувався як терапевтичні розмови двох чоловіків, щоб “трохи розвантажити голову” без допомоги спеціалістів-психологів, але зрештою, переріс в розмову двох друзів, які зачіпають тригерні для сьогоднішнього українського суспільства. А заважаючи, що в кадрі сидять двоє людей з досвідом жартування, то і випуски мають відповідний вайб. Сьогодні представляємо вам другий епізод (але обов’язково зверніть увагу на перший).

Друга наша рекомендація — канал “хто вбив Кеннеді?”. Це спільний проєкт Івана Кришталя (підприємця, інфлюенсера й співзасновника бренда жіночого одягу CHER’17) та Євгена Таллера (підприємець, учасника списку “Forbes 30 до 30”, а також власника інфлюенсер-маркетинг агенції WhyNot? Enot та співласника мережі ресторанів MINISTRY OF).

Цей подкаст має дещо вужчу тематику ніж попередній. Тут ведучі запрошують в гості інших успішних українців, щоб розібратися у внутрішній кухні українського бізнесу з точки зору досвіду кожного з них. Наприклад у сьогоднішній нашій рекомендації озвучуються та проговорюються теми прокрастинації, перфекціонізму в роботі та житті, а також так званий “синдром самозванця”.

Стендап це не тільки жарти. І дані слова прекрасно підтверджує “STAND UP Battle Club”, резиденти якого останнім часом частіше навідуються з благодійними концертами в Калуш.  Нашу увагу привернув випуск STAND UP BATTLE подкаст #90. Його ведучі коміки Вадим Дзюнько та Богдан Вахнич в кожен новий епізод запрошують друзів чи гостей стрімів “Культурної оборони”. Серед таких гостей окрім інших коміків були актриса Джозефіна Джексон, і Олег Скрипка, і Паліндром, й Ігор Кондратюк. Словом, люди, які зайвого представлення не потребують. А останньою гостею стала скандальна Ірина Фаріон. В цьому епізоді ви зовсім інакше поглянете на одіозну захисницю української мови та ідентичності.

Не міг не потрапити в цю добірку й подкаст про сексуальну освіту (яка стосується, але не торкнулася не тільки дітей в школах, але й, на жаль, багатьох дорослих) Мова про “О!ПОДКАСТ” з Ольгою Гриневич. Гостя цього епізоду — психологиня, секспросвітниця, та засновниця блогу “УТРУСАХ” у соцмережах Анастасія Забела. Хочеться трошки прокачатися в обізнаності на цю тему — рекомендуємо переглянути.

А закриває сьогоднішню добірку “ТРИВОЖНИЙ ПОДКАСТ”. Це дуже молодий подкаст (на каналі тільки 2 відео) вигаданий двома комікесами-подругами Мариною Войцеховською та Дар’єю Білоцерковець, де вони говорять і роблять все що їм цікаво. І це справді цікаво, а ще дуже мило, попри те, що дівчата зачіпають сумні теми.

Давайте більше дивитися український ютуб, ставити їм вподобайки та коментувати, щоб не дати жодного шансу російському контенту просочитися в наше інфополе.

Зустрінемось за тиждень 😉

Остап Микитюк

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору