Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Укрзалізниця підключає верифікацію через Дія.Підпис: як і для чого?

Із Калуша — до Варшави. Ексклюзивні фото і враження

Верифікація акаунта через Дія.Підпис ставатиме доступною користувачам поступово після оновлення застосунку.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на АТ “Укрзалізниця“.

У черговому оновленні застосунку Укрзалізниці користувачам стала доступною верифікація акаунту за допомогою Дія.Підпису.

“Це дозволить розширити спектр можливих дій для верифікованих користувачів, а також є ще одним кроком на шляху до повного “приборкання” перекупів”, — повідомляють в Укрзалізниці.

Користувачі також зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси: більше ніякого претензійного повернення та папірців.

“Дія.Підпис — це найзахищеніший цифровий підпис у смартфоні. Щоб підписати документ, потрібно просто кліпнути очима. У цей час штучний інтелект порівнює біометрію вашого обличчя з фото в реєстрі. Тож ніхто не може скористатися Дія.Підписом замість вас. Інтеграція із застосунком Укрзалізниці допоможе зробити сервіс ще зручнішим та продовжити систему боротьбу з перекупами. Адже придбати чи повернути квитки на потяг Київ — Варшава чи повернути квитки на міжнародні потяги користувачі зможуть тільки після верифікації з Дія.Підписом. Завдяки цьому УЗ зможе персонально відстежувати потенційних перекупів. Якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують”, — зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій.

Також Укрзалізниця залишає за собою право заблокувати акаунт верифікованого користувача для мінімізації випадків зловживань при використанні програмного забезпечення мобільного застосунку. Обліковий запис користувача буде відповідно маркований, і такий користувач не зможе купувати квитки на найпопулярніший поїзд Укрзалізниці та повертати квитки онлайн навіть у тому випадку, якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

Читайте також: Чи пам’ятають калушани свою першу подорож потягом? | Опитування

Віталіна Костів

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору