Прикарпатські спортсмени здобули десять нагород на Кубку України з самбо серед кадетів

Прикарпаття — із новими спортивними нагородами.

Пише Інформатор, покликаючись на очільницю Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

• Марія Нагорна

А прикарпатські таеквондисти взяли участь у престижному міжнародному турнірі “Open Dutch Championships”, що відбувся у Нідерландах.

Прикарпаття представили три спортивні клуби: Івано-Франківська ДЮСШ№1, Богородчанська ДЮСШ та СК “Адамас”.

У підсумку змагань Івано-Франківська ДЮСШ№ 1 посіла перше загальнокомандне місце серед 108 клубів світу. Загалом у спортсменів: 10 золотих медалей, 12 срібних та 3 бронзових.

Прикарпатець Ростислав Кіращук посів 12-те місце на Зимових юнацьких Олімпійських іграх-2024 в Кореї. Він представляв Україну у лижному двоборстві разом з Олександром Шовкоплясом. Вони змагалися у стрибках з трампліна та гонці на шість кілометрів, де Ростислав Кіращук здобув, відповідно, 14-те та 12-те місце.