Калуш До сайту

Сповідь страйкболіста: військовий з Калуша презентував фільм про власний шлях до ветерана у 25 років

Із початком повномасштабного вторгнення держави-терориста на територію України 24 лютого 2022 р., Євген Просяновський, який до цього любив та займався страйкболом, пішов захищати Україну від московських загарбників. Вчора він презентував свій фільм-сповідь про життя до та після війни.

Розповідає, Інформатор

Євген Просяновський – військовий із Калуша, що служить у 50 полку Національної Гвардії України, вчора на своєму YouTube каналі презентував фільм про свій життєвий шлях від страйкболіста до ветерана російсько-української війни у 25 років. Над створенням фільму Євгену, який знімав та збирав матеріал допомагав калуський відеомейкер Олександр Заліський.

Нам вдалося поспілкуватися із Євгеном, який після поранення перебуває на реабілітації у Німеччині та розпитати про фільм «Сповідь страйкболіста»

Про що цей фільм і як виникла ідея втілити його у життя:

“Фільм про мій шлях від страйкболіста до ветерана у 25. Ідея виникла дуже просто. Мій психолог постійно питала мене, що я можу для себе робити. Мені прийшли перші запити від друзів страйкболістів щодо того, чи можу я привезти щось цікаве не за всі гроші світу. І коли відбулися такі транзити, то людям пушки, а мені контент. Саша (Заліський – Ред.) вирішив, що хоче мені допомогти краще і дав ідею розповісти людям куди я зник після того як в мене був дійсно кльовий старт у контентотворення”, – ділиться Євген.

Що ти маєш на увазі під контентотворенням? Який саме контент?

“Крайнє місце роботи до початку війни – страйкбольний магазин. Ми генерували контент, робили огляди, новини та просто смішні відео з життя магазину”

 

Додамо, що до війни Євген протягом 5 років займався страйкболом та працював у одному із провідних магазинів зброї в Україні. Тоді ж у нього виникла ідея розповідати людям про зброю. Крайнє відео, опубліковане на YouTube каналі Євгена, датоване січнем 2022 р., за місяць до початку повномасштабної війни.  Відео, зроблене на Домбровському карʼєрі стосувалося гвинтівки SR-25 на стиснутому повітрі.

Чи виникали якісь труднощі на етапі створення фільму?:

“Труднощі звісно були. Важко було синхронізувати мій робочий час із робочим часом Саші. В мене проблеми зі сном і спіймати мене велика вдача. Коли я міг, то Саша був на зйомках. Конект у нас був, тому що вже давно знаємося”, – розповідає військовий НГУ

Після свого поранення у березні 2023 р., Євген Просяновський відправився на реабілітацію до Німеччини. Тоді почав показувати людям свій шлях до відновлення, який вражає.

На якій стадії реабілітації, ти перебуваєш?

Хто його знає, на якій я стадії. Я вже давно не в реабілітаційному центрі. Я просто не втрачаю час між операціями і займаюся у залі“, – підсумовує Євген Просяновський.

Зауважимо, що Євген вирішив повернутися до створення контенту на YouTube, тож радимо підписатися на його канал.

Ярослав Куцій

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08