Гравці баскетбольного клубу “Калуш” вибороли срібні медалі Чемпіонату України серед ветеранів спорту

З 23 по 26 травня у с. Тисовець, Львівської області відбувався Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед ветеранів, віком 50+. У чемпіонаті взяли участь гравці баскетбольного клубу “Калуш”. Серед багатьох команд, спорстменам із Калуша вдалося здобути срібні нагороди Чемпіонату України. Їм протистояли баскетболісти Житомира, Києва та Одеси.

Ділиться Інформатор.

Як стало відомо, у с. Тисовець (Львівська обл.) з 23 по 26 травня відбувався Чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед жіночих та чоловічих команд ветеранів. Наше місто було представлене чоловічою баскетбольною командою у категорії 55+. У запеклій боротьбі калуським баскетболістам вдалося вибороти срібні медалі чемпіонату. У ветеранському складі БК “Калуш” виступали: Ярослав Бартош, Сергій Городиський, Олександр Закревський, Володимир Копчак та Олег Пелех (гравець-тренер БК “Калуш”.

Учасники Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед ветеранів спорту

Суперниками БК “Калуш” по групі були баскетбольні команди Житомира, Києва та Одеси. Переможцем змагань стала ветеранська баскетбольна команда із Києва, яка набрала 14 залікових пунктів. Срібнимими призерами стали баскетболісти із Калуша, які із 11 заліковими пунктами посіли другу сходинку. Бронзовим приземо змагань стали ветерани Одеси, а житомиряни  посіли останню сходинку із 8 заліковими пунктами.

Турнірна таблиця Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед ветеранів спорту 55+

Як зазначив Олег Пелех, “калушани підтвердили свій клас,адже в категорії 50+команда нашого клубу була Чемпіоном Європи”.