ГРОШІ

У Рожнятові призначили стипендії розумникам і чемпіонам

Стипендії отримуватимуть призери третього етапу учнівських олімпіад, MAН, спортивних змагань та конкурсів.

Інформатор розповідає, хто і скільки отримає.

Як зазначено у розпорядженні селищного голови, з метою матеріальної підтримки i заохочення творчої праці обдарованих дітей було вирішено призначити одноразову винагороду в розмірі 5000 гривень Юречкові Назарію — учню 10 класу Рожнятівського ліцею. Хлопець зайняв друге місце в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та другі місця з економіки, біології, географії, третє місце з історії, хімії в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Також щомісячну стипендію в розмірі 600 гривень будуть отримувати:

• Муравська Христина — учениці 9 класу Сваричівського ліцею, яка зайняла третє місце з історії, географії в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та третє місце в II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;
  • Шевчук Софія — учениця 11 класу Рівнянського ліцею, яка зайняла третє місце з німецької мови, української мови i літератури в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та третє місце у Всеукраїнському конкурсі з української мови ім. П. Яцика;
  • Савків Анна — учениця 10 класу Нижньострутинського ліцею, яка зайняла третє місце з географії, екології в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • Шевчук Артур — учень 10 класу Рожнятівського ліцею, який зайняв друге місце з інформаційних технологій та третє місце з інформатики в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;

• Рудій Лучані — учениці 11 класу Рівнянського ліцею за зайняте друге місце з трудового навчання в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • Кравецькій Mapiï — учениці 8 класу Вербівської гімназії за зайняте друге місце в обласному конкурсі “Як ти знаєш Біблію?”

Троє учнів будуть отримувати стипендію в розмірі 450 гривень щомісячно:

• Мацевко Михайло — учень 9 класу Рожнятівського ліцею, який зайняв третє місце з німецької мови в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • Дячук Ілона — учениця 11 класу Нижньострутинського ліцею, яка зайняла третє місце з математики в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • Рибчак Віталій — учень 9 класу Сваричівського ліцею, який зайняв третє місце з трудового навчання в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Йдеться також про призначення одноразових винагород у розмірі 1000 гривень вихованцям хореографічного гуртка “Мрія” (старша група) за зайняте I місце у Всеукраїнських хореографічних фестивалях мистецтв; Гродзіцькій Вікторії — вихованці БДЮТ за зайняте I місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді; Ісак Діані — вихованці Рожнятівської ДЮСШ за зайняті I місця в чемпіонатах та турнірах з легкої атлетики; Мельник Діані — вихованці Рожнятівського ДЮСШ за зайняті III місця в чемпіонаті України з боротьби самбо; команді юнаків Сваричівського ліцею за зайняте III місце в IV етапі всеукраїнських змагань “Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги” з волейболу (юнаки).

Призначено одноразові винагороди в розмірі 500 гривень Дубині Дмитру — вихованцю Рожнятівського ДЮСШ за зайняте III місце в чемпіонаті України зі спортивної ходьби; Зварич Віталії — вихованці БДЮТ за зайняті I та II місця у Всеукраїнських конкурсах творчості дітей та учнівської молоді (декоративно-прикладне мистецтво); Дідосі Анні — вихованці БДЮТ за зайняті I та II місця у Всеукраїнських конкурсах творчості дітей та учнівської молоді (образотворче мистецтво).

Відділу освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради доручено здійснити відповідні виплати так:  випускникам — у серпні (як одноразові матеріальні допомоги у розмірі чотиримісячної стипендії відповідно до призначень та зайнятих місць), а учням-призерам обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, МАН , конкурсів, змагань виплачувати стипендії протягом року з червня 2024 року до 31 травня 2025 року.

Крім того, призначено й доплати вчителям, які підготували учнів-переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також — керівникам гуртків та тренерам, які підготували переможців конкурсів, турнірів, змагань у 2023-2024 навчальному році в розмірі 10-15% від посадового окладу.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.