Калуська “Гарда” розгромно поступилася “Вільхівцям”

Вчора, ФК “Гарда” відправилася на останній виїздний поєдинок чинного сезону до Вільхівців. Калушани поступилися “Вільхівцям” із розгромним рахунком.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на пресслужбу ФК “Гарда”

Джерело: ФК “Гарда”

Для калушан це була остання виїзна гра у чинному сезоні 2023/2024. Для команди Богдана Кузів вона фактично нічого не вирішувала в плані турнірної таблиці. За підсумками гри, “Гарда” поступилася “Вільхівцям” із рахунком 4:0.

До слова, перший тайм завершився із мінімальною перевагою господарів у один м’яч. Другий тайм був розгромним для калуської команди. Протягом другого тайму, гравці “Вільхівців” тричі вражали ворота “Гарди”.  Останній матч чинного сезону буде зіграно проти “Blago-Юність” (Верхня). Матч відбудеться у неділю, 16 червня на стадіоні “Хімік”. Початок – 16:00