Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Калуська студентка працює над створенням мультфільму про історію солевидобутку міста

Калуська студентка працює над створенням мультфільму про історію солевидобутку міста

За допомогою штучного інтелекту вона планує створити мультфільм про “соляника”, який розповість про історію промисловості солевидобутку у Калуші.

Пише Інформатор.

Про це студентка Оксана Паламар розповіла сьогодні, 16 червня, на засіданні краєзнавчого клубу у Калуші. Дівчина навчається у Калуському політехнічному фаховому коледжі на 3 курсі спеціальності “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка”. Дівчина розповідає, що разом з калуськими істориками досліджувала інформацію про діяльність Калуського товариства солі поташевої. В процесі досліджень у неї виникла ідея створити мультфільм для дітей та дорослих, який розповідатиме про калійну промисловість у місті.

Мультфільм базуватиметься на історії розповіді дідуся своєму внуку. Розповідатиме про історію солевидобування уявний герой “соляник”.

“Він розкаже як він народився, як разом із ним розвивався Калуш”, — каже Оксана.

Увесь мультик планують створити за допомоги штучного інтелекту. Він триватиме орієнтовно 15 хвилин. За словами студентки зараз ще розробляється сценарій і невдовзі вже його можна буде переглянути. Окрім створення мультфільму Оксана розповіла про ідею створення у місті інтерактивного комп’ютеризованого музею про історію видобутку солі.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору