Калуш До сайту

У центрі “4.5.0 Прикарпаття” з військовими працюють терапевти, психологи, капелан і навіть кондитери

Реабілітаційний центр “4.5.0 Прикарпаття” нещодавно зібрав понад 500 тисяч гривень завдяки підтримці партнерів і друзів. На що планують використати ці кошти та які цілі поставлені на майбутнє?

Дізнавався Інформатор.

Реабілітаційний центр “4.5.0 Прикарпаття” нещодавно зібрав понад 500 тисяч гривень на підтримку та розвиток своєї діяльності за допомогою друзів і партнерів. Ці кошти підуть на утримання центру, оскільки він не є державним і не фінансується з бюджету. Як повідомила керівниця громадської організації “Реабілітаційний центр ветеранів війни “4.5.0. Прикарпаття”, реабілітологиня Василина Перегуда, кошти будуть спрямовані на заробітну плату персоналу, зокрема психологів, які працюють із ветеранами.

На даний момент реабілітаційний центр вже надає послуги у тестовому режимі, допомагаючи військовим. Серед послуг, які тут можна отримати: консультації фізичного терапевта, ерготерапевта, психолога, фізична терапія, ерготерапія, терапія рук, різні види масажу, кінезіотейпування, індивідуальні та групові заняття з психологом, арт-терапія, сімейна психотерапія, зустріч з капеланом, групові заняття з деревообробки, кераміки, кондитерства…

Офіційно запуск центру ще не було оголошено, проте, вже зараз фахівці допомагають ветеранам і продовжують доукомплектовувати приміщення необхідним обладнанням. Центр постійно працює над новими партнерствами. Нещодавно було підписано меморандум з Центром життєстійкості БО “Благодійний фонд Карітас-Калуш”. У майбутньому очікується розширення можливостей центру та збільшення кількості ветеранів, які зможуть отримати допомогу. В планах — організовувати та проводити спільні тренінги, практичні заняття, психологічні заходи для покращення соціально -психологічного стану людей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Центр запрошує військових через різні організації, спільноти та інші ресурси, де є ветерани, які потребують підтримки після бойових дій.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08