Калуш До сайту

Калуський ліцей №6 став лідером серед учасників проєкту “Розумний город”

Учні Калуського ліцею №6 не лише вирощують мікрозелень у рамках проєкту “Розумний город”, але й активно долучаються до бізнес-ініціативи, допомагаючи військовим та розвиваючи свою школу.

Ділиться Інформатор, посилаючись на Калуську міську раду.

Учні Калуського ліцею №6 успішно стартували у бізнес-проєкті з вирощування та продажу мікрозелені в рамках національного проєкту “Розумний город”. Літо стало початком цього захоплюючого проєкту, де школярі вирощують паростки редиски, гірчиці, капусти, гороху, соняшника та інших корисних рослин.

На даний момент учні ліцею не тільки майстерно вирощують мікрозелень, а й успішно організували її збут. Молоді паростки вже закуповують не лише місцеві ресторани та кафе, але й здійснюється доставка в Івано-Франківськ.
Переглянути карту закладів, де вже можна придбати мікрозелень від учнів Калуського ліцею №6, можна за посиланням тут.

Вчора, 7 листопада, до Калуського ліцею №6 завітали представники компанії «Контінентал Фармерз Груп», які ініціювали згаданий проєкт і протягом всього часу підтримували учнів онлайн. Вони провели майстер-клас і високо оцінили зусилля та досягнення школярів.

Калуський ліцей №6 активно співпрацює з закладами Івано-Франківська – це вражає. Ви є чудовим прикладом для інших учасників, навіть із більших міст, які не можуть вас наздогнати. Також відомо, що ви ведете переговори з великим мережевим магазином — ваші амбіції радують, бажаємо успіху. Школа Вільних і небайдужих — вже співпрацюєте з мережею магазинів, це вражає! Ви обрали правильну стратегію“, — зазначили в “Контінентал Фармерз Груп”.

Завдяки своїм досягненням, Калуський ліцей №6 вийшов у лідери серед 15 учасників проєкту “Розумний город” по всій Україні.Щодо отриманих коштів від продажу мікрозелені, то 10% учасники проєкту спрямовують на допомогу військовослужбовцям, а решту витрачають на потреби закладу та подальший розвиток ініціативи.

Ознайомитися з процесом вирощування рослин, дізнатися ціни та придбати мікрозелень можна на сторінці Kalush.lyceym.green у Facebook за посиланням тут.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08