Встановлення рекорду дало поштовх закладу культури до нових знайомств та розвитку загалом. Як результат — днями Рожнятівська публічна бібліотека поповнилася новими сучасними книгами.
Пише Інформатор.
Начальниця відділу економічного розвитку Рожнятівської селищної ради Наталія Герасимчук повідомила, що раніше під час Всеукраїнського відкритого діалогу приєднався онлайн виконавчий директор, член правління Української асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів Ігор Степурін. Під час відеозустрічі тоді він пообіцяв надати бібліотекам-рекордсменкам книги.
Тож, днями нові сучасні книги безкоштовно отримали три громади, які брали участь у встановленні рекорду. Зокрема, Рожнятівська (Івано-Франківська область), Рожищенська та Горохівська (Волинська область).
Ось як прокоментувала такий подарунок директорка бібліотеки Галина Курташ:
“Нова книга – це завжди великий плюс як для самої бібліотеки, так і для її відвідувачів. На днях фонд Рожнятівської публічної світлиці поповнився вагомою кількістю україномовних книг. Тут і добротна “Шевченківська енциклопедія” з шеститомника на понад 1000 сторінок, і колоритне видання “Код нації” Ірини Говорухи, і книги, які описують жахіття сьогоднішньої жорстокої війни, мужність і хоробрість наших захисників і захисниць — “Київ. Жінки. Війна”, “Бахмутська балада”, “Україна: пекельний 22-ий” та інші. Є книги історичної тематики, зокрема про голодомор “Дайте, мамо, гами…” Багато сучасних художніх книг українських і зарубіжних авторів, кілька мальовничих дитячих видань… Упевнена, що кожен читач знайде для себе книгу до душі”.
Нагадаємо, починаючи із 1 липня, у трьох бібліотеках України, серед яких Рожнятівська публічна бібліотека, працювали, щоб встановити рекорд України та отримати звання “Найбільш читаюча громада”. Бібліотеки мали виконати чіткі умови: залучити нових читачів, видати тисячі книг та отримали на них відгуки від читачів.
Детальніше про шлях до рекорду — у нашому репортажі: Рекорд України “Найбільш читаюча громада” — у Рожнятові почали книжкову акцію | РЕПОРТАЖ
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08