Майстриня-рукодільниця Юлія Мазничка зі села Спас вміє робити надзвичайно красиві прикраси. Жінка виготовляє гердани стрічкові, кругові та кутові, чокери, лемківську кривульку, ларіати та браслети.
Повідомляє Інформатор.
Юлія Мазничка зі села Спас виготовляє прикраси ручної роботи. Майстриня робить унікальні прикраси, які натхненні історією і чудово підходять до вишиванки та створюють стильний етноакцент.
Молода майстриня розповідає, що ще в дитинстві захоплювалася різними намистинами і споглядала за бабусею, яка займалася рукоділлям. Займатися бісероплетінням та виготовленням прикрас пані Юлія почала 4 роки тому. Зараз їй 36 років і вона виготовила вже декілька тисяч жіночих прикрас ручної роботи.
“Мої вироби, їх геометричні чи квіткові візерунки, насичені кольори та плетіння – дарують неповторний етностиль сучасній жінці. Такі прикраси доповнюють не тільки етнострій, але й чудово підійдуть до сучасного одягу”, – розповіла Юлія Мазничка.
Для своїх виробів спаська майстриня використовує бісер, камінці, металеві намистинки, стрічки атласні та оксамитові. В’яже прикраси також за допомогою гачка або спеціального верстата, який допомагає ткати гердани.
У Юлії Мазнички освіта економіста, але творча натура майстрині допомагає їй творити прекрасні вироби ручної роботи. Про це свідчить той факт, що прикраси пані Юлії є у Канаді, Франції, Польщі, Чехії, Німеччині, Естонії, Іспанії. Майстриня зазначає, що найчастіше їх замовляють українські жінки, які нині проживають за кордоном. Також роботи майстрині є у її родичів, друзів, односельчан та замовниць із різних областей України.
Жінка каже, що іноді замовниці просто показують фото і кажуть : “Хочу таке”. Тоді майстрині доводиться пояснювати, що це ручна робота, тому прикраса може бути максимально подібною, але не ідентичною.
“Із замовницями я обговорюю всі детелі, разом підбираємо кольори, а іноді й намистини до прикраси. Для мене головне, щоб прикраса кожного разу приносила радість своїй власниці”, – наголосила майстриня.
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08