Інформатор Калуш


ЖИТТЯ

У дощ варто підживити озимий часник: як і чим правильно це зробити

casnuk

У ці дні дощить, а тому це найкращий час, щоб підживити озимий часник. Якщо правильно та вчасно підживити цю рослину, то врожай часнику буде набагато кращим.

Пише Інформатор.

Щоб озимий часник на городі виріс великими головками і міцними зубцями, здоровим, без хвороб,  йому потрібна піджива. Перша весняна підкормка зимового часнику ранньою весною дає йому старт для гарного розвитку.Тому варто обов’язково зробити весняне підживлення часнику азотом, який вимився за зиму.

Перше підживлення часнику краще виконати за допомогою аміачної селітри. Для цього варто взяти 1 кілограм селітри на одну сотку та розсіяти між рядками з часником. Тут головне, щоб підживлення виконувалося під дощ або напередодні опадів.

casnuk2

Не всі господарі використовують для підживлення часнику аміачну селітру. Дехто переконаний, що найпростішим та найбільш ефективним варіантом є сечовина.  Щодо пропорції, то рекомендують взяти 20 гр сечовини і розвести на 10 літрів води. Таким розчином варто поливати грунт  з розрахунку 3 літри розчину на 1 квадратний метр грунту.

Вирощування часнику не вимагає таких зусиль, як вирощування огірків та томатів. Тому також важливо не лише виростити часник, а й вчасно та правильно його викопати. Якщо момент втрачено, то головки часнику розпадатимуться на зубки і зберігатиметься він погано. Тому і підживлення, і вчасний збір так важливі для цієї рослини. А ще, дуже часто господині садять часник поруч із цибулею, а поруч їх садити не слід.

casnuk3

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору