Інформатор Калуш

ТРЕШ

На Франківщині з водойми витягли тіло чоловіка

На Франківщині з водойми витягли тіло чоловіка

У водоймі в селі Підпечери виявили тіло чоловіка 1965 року народження — триває перевірка обставин.

Ділиться Інформатор, посилаючись на сайт Суспільне Івано-Франківськ.

Вчора, 21 червня, в селі Підпечери Івано-Франківської громади з водойми витягли тіло чоловіка. Обставини події наразі встановлюють правоохоронці.

Про це 22 червня у коментарі для “Суспільного” повідомила речниця поліції області Христина Максимчак.

За її словами, з водойми дістали тіло чоловіка 1965 року народження.

Тіло опізнали, воно належить жителю села Підпечери. Його направили на судово-медичну експертизу для з’ясування усіх обставин смерті“, — зазначила Христина Максимчак.

Як повідомила речниця ДСНС в області Христина Перцович, на місці працювали фахівці Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби. Вони підняли тіло на берег та передали його правоохоронцям.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору