Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Під час концерту у Калуші на стадіоні бракувало смітників, а неповнолітнім продали алкоголь

Під час концерту у Калуші на стадіоні бракувало смітників, а неповнолітнім продали алкоголь

Концерт на стадіоні “Хімік” у Калуші відвідала велика кількість людей, але це вилилося у низку наслідків: є зламана газова труба та арка, вся територія — засмічена, а продаж алкоголю, як з’ясувалося, здійснювали без місцевого дозволу та не перевіряючи, чи покупці є повнолітніми. Тим не менш, захід загалом минув без інцидентів.

Пише Інформатор.

У неділю, 21 червня, на стадіоні “Хімік” у Калуші відбувся концерт DZIDZIO. Захід тривав декілька годин, адже, окрім виступу зіркового артиста, людей розважали діджеї, проводили аукціони. Загалом концерт відвідала велика кількість людей. І в управлінні молоді та спорту кажуть, що запит від артистів на такі виступи є доволі великим.

Сьогодні під час оперативної наради обговорили наслідки концерту. Як зазначив міський голова Андрій Найда, було надто засмічено, бо бракувало смітників.

“Реально смітників не було. Пару тих смітничків були переповнені за 5 хвилин буквально. Якщо наступного разу буде концерт, то треба вже думати про додаткові контейнери… Бо соромно було, коли заїжджав Дзіздьо… То була ділянка зі сміттям, по якій він гарно проїхався. Це таке не має бути”, — сказав він.

Також мер додав, що загалом в питанні організації був розгардіяш і як наслідок з усіма питаннями почали йти до нього, хоча цього не повинно було бути. Допомагала також муніципальна інспекція.

За словами посадовця, під час такого великого заходу хтось може загубитися з дітей, комусь може бути потрібна медична допомога тощо. Мають бути організатори у відповідних жилетках, щоб люди знали, до кого звернутися.

“Вчора були ганебні випадки: продавали неповнолітнім спиртні напої, пиво. Взагалі, якщо вони планують щось продавати, то мають погоджувати з нами. Тут в нас є чітка заборона на продаж спиртних напоїв. Не може так бути, вони (організатори концерту, — ред.) собі продають, а ми лише дізнаємося на заході про це”, — додав Андрій Найда.

Загалом, зі слів міського голови, молодь вихована й загалом захід був гарним, не було інцидентів. Такі концерти можна і треба проводити, вони направлені на підтримку Збройних сил України, а люди вже цього хочуть… Але треба створити всі відповідні умови.

Тим не менш, подібні заходи на “Хіміку” будуть відбуватися і надалі. Найближчий концерт запланований вже на п’ятницю, 26 червня. Міський голова дав доручення попрацювати над помилками та мінімізувати проблеми.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору