Інформатор Калуш

ГРОШІ

У Калуші збільшують розмір міської премії за 200 балів із НМТ

У Калуші збільшують розмір міської премії за 200 балів із НМТ

Уже відомо про 18 випускників із Калуської громади, які склали бодай один із тестів НМТ на 200 балів. У двох — по 400 балів за підсумками двох тестів. У громаді збільшують розмір преміювання для таких молодих людей.

Повідомляє Інформатор.

Постійна депутатська комісія з питань гуманітарної роботи, законності та антикорупційної політики розглянула і підтримала сьогодні проєкт рішення, відповідно до якого, планують збільшити розмір преміювання здобувачів освіти, які отримали найвищі результати при складанні національного мультипредметного тесту.

Згідно з проєктом, планують продовжити практику матеріального стимулювання випускників закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади. З цього року розмір такої одноразової премії буде збільшено на 1000 гривень.

Тобто за найвищі результати (200 балів) з одного предмета будуть виплачувати 4 тисячі гривень, з двох предметів — 8 тисяч, з трьох — 12 тисяч, з чотирьох — 16 тисяч гривень.

Як повідомила заступниця начальниці управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан, у різні роки кількість випускників, які отримували по 200 балів з тих чи інших предметів, є різною. Торік було 11 таких результатів, а цьогоріч вже відомо про 18, хоча ці дані ще можуть бути неостаточними.

ФОТО ілюстративне/з архіву

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору