Калуш До сайту

Фонтан біля ПК “Юність” вийшов з ладу: у Калуші шукають причину поломки

Фонтан біля ПК “Юність” у Калуші, який запрацював на початку червня, тимчасово припинив роботу. Комунальники вже спустили воду та проводять діагностику обладнання, щоб встановити причину поломки.

Пише Інформатор.

Про несправність фонтану біля ПК “Юність” повідомили під час оперативної наради у Калуській міській раді. За словами заступника директора КП “Калуська енергетична компанія” Олександра Корпана, працівники підприємства вже розпочали обстеження об’єкта.

“Кіповці” сьогодні працюють на “Юності”, там вийшов з ладу фонтан. Вчора спустили воду, а сьогодні будуть діагностувати мотор, чистити фільтри і виясняти, що там сталося”, — зазначив Олександр Корпан.

Під час обговорення заступник міського голови Богдан Білецький звернув увагу на те, що фонтан нерідко засмічують сторонніми предметами.

“Можливо, можна щось зробити, щоб запобігти цьому?” — поцікавився посадовець.

За його словами, у фонтані часто виявляють іграшки, пластикові пляшки та інше сміття, що, ймовірно, могло вплинути на роботу обладнання та стати однією з причин несправності.

Наразі остаточна причина поломки ще не встановлена. У КП “Калуська енергетична компанія” мають провести діагностику та аналіз роботи обладнання.

Фото ілюстративне/з архіву

Читайте також: У Калуші готують до відкриття пішохідний фонтан біля ПК “Юність”

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08