Староста Тарас Кушлик після військової служби повертається до роботи у Калуській громаді.
Повідомляє Інформатор.
Що Тарас Кушлик мобілізувався до Збройних сил України. стало відомо наприкінці грудня 2023 року. Понад два роки він виконував обов’язки із захисту України. Зараз у Калуській міській раді повідомили, що він демобілізувався та повернувся до роботи в старостинському окрузі.
Нагадаємо, що на час відсутності Тараса Кушлика обов’язки старости виконував Василь Тимчищин із сусіднього старостинського округу.
Раніше з фронту повернувся інший староста — Василь Булавинець із Мостища. Зараз на захисті України залишаються ще старости Боднарова та Копанок. Тараса Кушлика тим часом планують знову ввести у склад виконавчого комітету.
ФОТО архівне/зі сторінки Калуської міської ради
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08