Військовослужбовиця звернулася до міського голови Калуша Андрія Найди зі скаргою на стан міського кладовища. За її словами, через бур’яни ускладнений доступ до місць поховань, а працівники кладовища відмовились допомагати у прибиранні.
Пише Інформатор.
Як йдеться у зверненні, яке опублікували на сайті Калуської міської ради, під час короткої відпустки військовослужбовиця відвідала місце поховання батька на міському кладовищі у Калуші. За її словами, стан території є незадовільним — проходи між могилами та спільні зони заросли бур’яном, що ускладнює доступ до місць поховань.
Окремо заявниця стверджує, що зверталася до працівників кладовища з проханням упорядкувати проходи, однак, за її словами, отримала відмову.
“Оскільки я є військовослужбовицею і перебуваю у відпустці лише на короткий термін, я не маю змоги самостійно проводити масштабні роботи з благоустрою території, що виходить за межі могили. На моє прохання до працівників кладовища допомогти з прибиранням проходів, я отримала відмову та вимогу приватної оплати за ці послуги. Вважаю таку ситуацію неприпустимою”, — зазначила авторка у зверненні.
Авторка звернення просить перевірити стан утримання кладовища, зобов’язати відповідальні служби привести проходи у належний санітарний стан, а також провести роз’яснювальну роботу з працівниками щодо недопустимості вимог приватної оплати за виконання службових обов’язків.
Відповідь на дане звернення наразі ще не опублікована.
Нагадаємо також, що наприкінці травня у Калуші обговорювали проблему нестачі працівників для косіння трави та прибирання кладовищ. Тоді на трьох кладовищах міста працювало лише три прибиральника.
Фото ілюстративне/з архіву
Читайте також: Староста Пійла просить облаштувати на кладовищі яму для утилізації трави
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08