Інформатор Калуш

ДОЛИНА

У Долині вандали розбили міський фонтан, який працював лише два дні

У Долині вандали пошкодили фонтан

У Долині знову на паузі радість дітей, місцевих мешканців та гостей міста, адже популярний міський фонтан на Медовій алеї цього року встиг порадувати людей лише два дні.

Про це повідомив міський голова Іван Дирів, передає Інформатор.

Роботу фонтану довелося зупинити через прикрий інцидент: невідомі вандали пошкодили конструкцію, розбивши кілька облицювальних плиток. Ця сумна подія стала черговим нагадуванням про те, що кожен житель громади несе особисту відповідальність за збереження спільного простору.

“Закликаю всіх до свідомої поведінки: поважайте те, що створено для вашого ж задоволення, і пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми можемо зберегти нашу улюблену алею”, — йдеться у дописі.

До теми: Фонтан біля ПК “Юність” вийшов з ладу: у Калуші шукають причину поломки

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору