У Долині через відсутність кворуму вкотре перенесли чергову сесію міської ради. За словами міського голови Івана Диріва, це може вплинути на реалізацію проєкту термомодернізації ліцею №4 та участь ліцею “Інтелект” у державній програмі зі створення сучасних навчальних лабораторій.
Пише Інформатор з посиланням на допис міського голови Долини Івана Диріва.
Сьогодні у Долинській міській раді мала відбутися чергова сесія, однак засідання не розпочали через відсутність необхідної кількості депутатів.
За словами міського голови Івана Дирів, одним із ключових питань порядку денного мало стати внесення змін до проєктно-кошторисної документації в межах масштабного проєкту термомодернізації громадських будівель. Йдеться про Долинський ліцей №4, де вже реалізували перший етап робіт за підтримки Європейського інвестиційного банку.
“Реалізовано перший етап цього проєкту — це підтримка Європейського інвестиційного банку. Замінена система опалення, поміняні вікна, двері, горище, замінено дах покрівлі, також утеплений і відремонтований фасад будівлі. І ми очікували і очікуємо на наступний етап — коригування проєктно-кошторисної документації і завершення робіт. Вони стосуються котельні, заміни котлів та інших робіт, які необхідно доробити. Дуже прикро, але депутати не зібралися сьогодні”, — зазначив Іван Дирів.
Окрім цього, на сесії планували розглянути питання співфінансування для участі Долинського ліцею “Інтелект” у державній програмі зі створення сучасних освітніх просторів. За словами Івана Диріва, навчальний заклад став переможцем конкурсного відбору та має отримати державне фінансування на облаштування нових лабораторій.
“Ми стали переможцями. Подали заявку і були відібрані на те, щоби облаштувати в нашому ліцеї “Інтелект” чудові освітні простори, модернові. Це три нові лабораторії: фізична, хімічна і біологічна. Держава на це дає 4,7 мільйона гривень, співфінансування громади — у розмірі 10% від цієї суми, а також обов’язок громади відремонтувати ці кабінети. Ми планували на цій сесії ті два питання розглянути, гарантувати з боку громади це співфінансування і успішно реалізовувати”, — сказав міський голова.
Іван Дирів повідомив, що на сесію прийшли лише 16 депутатів із 34, через що засідання не змогли розпочати.
Наразі керівництво громади сподівається найближчим часом вдасться зібрати депутатів та керівників фракцій, аби скликати сесію повторно та ухвалити необхідні для громади рішення.
Фото ілюстративне/з архіву
Читайте також: У Долині сьогодні не відбулася сесія, але було багато подяк
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08