Вчора, 24 червня, рятувальники Івано-Франківщини провели дві успішні операції з порятунку людей: фахівці надали допомогу травмованій мандрівниці під час спуску з Говерли та оперативно розшукали мешканку Калущини, яка втратила орієнтир у лісі.
Пише Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області, передає Інформатор.
Надвечір 24 червня до гірського пошуково-рятувального відділення “Заросляк” надійшов сигнал про допомогу: учасниця туристичної групи під час спуску синім маршрутом поблизу урочища “Крутяк” травмувала ногу і не могла продовжувати шлях самотужки. Фахівці ДСНС оперативно дісталися до постраждалої, надали їй домедичну допомогу та транспортували до бази “Заросляк”.
Того ж вечора рятувальники з Долини залучалися до пошуків жительки села Оболоня. Жінка заблукала в лісі поблизу населеного пункту і не могла самостійно знайти дорогу додому. Менш ніж за півтори години пошуків рятувальники виявили жінку — медичної допомоги вона не потребувала, тож її одразу передали рідним.
Представники ДСНС вкотре наголошують на важливості відповідального ставлення до походів: ретельно плануйте маршрути, зважайте на погодні умови, уникайте поодиноких мандрівок та обов’язково повідомляйте близьких про свої плани, а у разі небезпеки негайно телефонуйте на номер 101 або використовуйте застосунок “Порятунок у горах”.
ФОТО з фейсбук-сторінки Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08