25 червня виконавчий комітет Болехівської міської ради розглянув два питання, що стосуються діяльності Болехівської центральної міської лікарні. Йдеться про передачу в оренду частини приміщення для надання офтальмологічних послуг та забезпечення медзакладу дровами на опалювальний сезон.
Пише Інформатор.
25 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Болехівської міської ради. Серед питань порядку денного окрему увагу приділили роботі КНП “Болехівська центральна міська лікарня”.
Під час засідання члени виконкому обговорили передачу в оренду частини нежитлового приміщення Болехівської центральної міської лікарні площею 58,4 квадратного метра. Йдеться про операційну та маніпуляційну, розташовані на першому поверсі хірургічного відділення.
Приміщення планують передати в оренду строком на три роки. Відповідне звернення до міської ради надійшло від підприємства, яке має намір організувати у лікарні надання медичних послуг за спеціальностями “Офтальмологія” та “Дитяча офтальмологія”. Зокрема, там планують проводити оперативні втручання та консультативний прийом пацієнтів.
Також члени виконкому підтримали передачу Болехівській центральній міській лікарні семи кубометрів деревини, яка раніше була зрізана на території медичного закладу. Її використають для господарських потреб, зокрема для опалення будівель лікарні під час зимового періоду.
Фото ілюстративне/з архіву
Читайте також: Навіть Каменяр шукав би тут тінь: спекотний Болехів і Долина у фото
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook, Telegram, TikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08