Інформатор Калуш

ЖИТТЯ

Нова відзнака для кіномитців: у Коломиї заснували премію імені Василя Нагірного

У Коломиї започаткували кінематографічну премію імені журналіста, краєзнавця та громадського діяча Василя Нагірного. Щороку нею відзначатимуть авторів вагомих творчих робіт у сфері кіно та екранних мистецтв.

Пише Інформатор Коломия.

Рішення про затвердження положення щодо присудження кінематографічної премії імені Василя Нагірного ухвалили 25 червня на засіданні виконавчого комітету Коломийської міської ради.

Премію започаткували за ініціативи Національної спілки кінематографістів України, Івано-Франківської обласної організації Національної спілки кінематографістів України та телерадіокомпанії “Нове Телебачення Краю”.

Відзнаку присуджуватимуть щороку за вагомі творчі досягнення у сфері кіномистецтва та екранних мистецтв. Її метою є підтримка розвитку українського кінематографа, популяризація культурної самобутності Прикарпаття та утвердження національних культурних цінностей.

Лауреати премії отримуватимуть диплом, пам’ятну відзнаку та грошову винагороду у розмірі 20 тисяч гривень.

Фото: Інформатор Коломия

Читайте також: Талановиту молодь Болехівщини відзначили нагородами та грошовими преміями

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у FacebookTelegramTikTok та Instagram.
Надсилайте свої новини на пошту kalush.informator@gmail.com
Мобільний номер редакції +380 67 266 02 08

Нагору